Самый женский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самый женский форум » Женское здоровье » Як розслабитись


Як розслабитись

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Як розслабитись після роботи? Приходжу дуже стомлена - болить спина після сидячої роботи, а ще вдома треба щось робити.

0

2

Виділяйте собі годину для того, що просто відпочити. Нічого не станеться за цей час - все встигнете. І просіть вам допомагати - хтось може накрити стіл, хтось посуд помити. А ви просто випийте ароматного чаю і полежіть) Я так роблю))

0

3

Отредактировано Немцо (2020-03-25 18:37:12)

0

4

А мені гарно допомагає півгодинна перерва на дивані, а потім трішки масажу. Випиваю чашку кави і приступаю о домашніх справ. Але привчаю свою сім"ю до того, що вони можуть і самі щось приготувати в мультиварці - каша, суп. Коли я дуже стомлена, то вони навіть мене можуть нагодувати)

0

5

Я своїх вже другий рік пробую привчити самим готувати та розігрівати їжу. Але всі чекають поки я прийду) Навіть готову їжу не виймуть з холодильника((

0

6

Треба більше відпочивати, особливо коли у вас вже болить спина. Тому приходьте додому, робіть собі ввечері теплу ванну з додаванням кристалічного концентрату бішофіту "Антистрес" https://bishofit.com.ua/uk/dlya-vanny/ Така ванна має заспокійливу дію, розслаблює та знімає втому.

0


Вы здесь » Самый женский форум » Женское здоровье » Як розслабитись